Logistický park

PRESSKAM LOGISTIC PARK nadväzuje na históriu daného územia s dlhoročnou etablovanou priemyselnou výrobou. Revitalizáciou tejto hnedej priemyselnej zóny vznikli moderné skladové a výrobné priestory postavené v štandarde A.

PRESSKAM LOGISTIC PARK sa nachádza v areáli Presskam v Devínskej Novej Vsi, len 3,5 km od výrobného závodu Volkswagen. Lokalita je vďaka svojej strategickej polohe zaujímavá nielen pre dodávateľov pre automobilový priemysel, ale vzhľadom na vynikajúce napojenie na diaľnicu D2 aj pre logistické spoločnosti, ktoré tento smer využívajú na distribúciu v regióne Slovensko, Česká republika, Maďarsko a Rakúsko.

Výhodou PRESSKAM LOGISTIC PARK je ponuka priestorov v štandarde A vo výmerách už od 500 m2. Tento projekt je preto vhodný aj pre menšie spoločnosti, ktoré hľadajú efektívne priestory pre svoj rast.
Investori sa rozhodli pre revitalizáciu areálu Presskam aj vzhľadom na výhody, ktoré hnedé priemyselné zóny poskytujú. Ide o využitie už existujúcej priemyselno – skladovej lokality, takže nedochádza k zaberaniu ďalších zelených plôch na výstavbu nových skladovo – výrobných priestorov. Areál je už napojený na všetky inžinierske siete v dostatočných kapacitách a existujúce zastávky MHD zabezpečujú dobrú dostupnosť pre zamestnancov.